Bucuresti 0735 333 257 / Constanta 0735 333 262 / Galati 0735 333 259 / Tulcea 0735 333 258 contact@cfpdr.eu

Cautam Consultant Formare Profesionala

Descrierea postului

Cautam 2 persoane noi pentru a completa echipa noastra. Daca iti place sa lucrezi cu oamenii, sa preiei apeluri telefonice, mail-uri, sa redactezi si sa administrezi documente si baze de date, sa emiti facturi, chitante, contracte te asteptam in echipa noastra. Sediul firmei este la Piata Muncii, foarte aproape de metrou.

Cerinte

Cautam persoane:

– ordonate

– constiincioase

– cu spirit de echipa

– care detin cunostinte Ms Office, browsing si Facebook Page

– cu experienta in intocmirea, administrarea si depunerea documentelor de formare profesionala la AJPIS Bucuresti (reprezinta un avantaj)

– cu disponibilitate la program prelungit (la nevoie)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv care se majoreaza in functie de competente si performante acumulate in timp;

Comision din vanzari;

Telefon de serviciu.

Persoana
Trimite email cu intrucțiuni de inserare